BixBet Güncel Giriş Adresine Gitmek İçin Tıklayın!

Bixbet Ödeme Yöntemleri

Bixbet, kullanıcısının sıkıntısız bir şekilde hizmet alması için ve mağdur olmamaları için oldukça fazla çalışan bir bahis sitesidir. Bixbet kullanıcılarının hem eğlenmesini hem de para kazanımı yapmasını hedefler. Bu hedefleri doğrultusunda bixbet ödeme yöntemleri konusuna da çok özen göstermiştir. Bixbet ödeme yöntemlerini gerçekleştirmek için sitenin güncel web adresi üzerinden ulaşım sağlamalısınız. Sitenin adresinde bulunan kayıt ol butonundan siteye üye olmalı ve girişinizi yapmalısınız. Siteye üye olan herkes için ödeme yöntemleri aktif olarak kullanıma açıktır.

Bixbet ödeme yöntemleri şunlardır:

-Cmt Cüzdan

-Havale/ Eft

-Papara

-Jeton

Bixbet ödeme yöntemlerinin oldukça fazla çeşit göstermesi kullanıcının kendine uygun olanı seçme açısından güzel bir özelliktir. Böylece kullanıcıda memnun bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilir.

Bixbet Ödeme Limitleri Ne kadar?

-Havale, Eft, Bitcoin, Jeton seçeneklerinde ödeme limiti en az 100 TL’ dir.

-Papara, RocketPay, Pay Giga seçeneklerinde ödeme limiti en az 50 TL’ dir.

-Cep Bank: Gün içinde minimum 50 TL para yatırımı yapılabilir. Hızlı olduğundan oldukça talep gören bir yöntemdir.

-Banka havalesi: gün içerisinde en az 200 TL para çekme limiti bulunmaktadır. Banka havalesi çekim işlemleri için en sık kullanılan yöntemdir.

-Papara: Güvenli ve hızlı bir hizmet sağlayan papara’ da günlük en az çekim limiti 100 TL, en çok yani maksimum çekim limiti ise 10.000 TL’ dir.

Bixbet Nasıl Para Çekerim?

Bixbet, para çekme işlemleri konusunda teknolojiyi de kullanarak en üst seviyelerde hizmet vermektedir. Bixbet nasıl para çekerim sorusunun cevabı ise siteye güncel adresi üzerinden ulaşım sağlayıp üye olmalısınız. Üyeliğin devamından giriş yapmalısınız. Böylece hesabınızda bulunan parayı siteden kendi seçtiğiniz ödeme yöntemi ile hesabınıza aktarabilirsiniz. Çekim işlemleri gün içinde sabah 09.00 da başlar ve 00.00’ da son bulur. Bu saatler arasına istediğiniz zaman belirlenen limitler çerçevesinde çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çekim işlemlerinin sıkıntısız bir şekilde gerçekleşmesi için çevrim şartlarının eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir